Close
Søk
Søk
Filters
Filters

Våre medarbeidere

Ordre og service
Epost: firmapost@korsbakken.no

Ring oss på telefon 22 35 27 60

  • Marianne C Larsen - Leder kundeservice
  • Tommy Henningsen - Service og prosjektsalg
  • Amund Berg - Innkjøp
  • Øyvind Helseth - Retur
  • Bjørn Erik Berger - Postsendinger og reservedeler

 

 

Administrasjon
Telefon: 22 35 27 60
Epost: firmapost@korsbakken.no

 

Arne Korsbakken
Daglig leder
Epost: arne@korsbakken.no
Mobil: 920 17 664

 

Roar Andreassen
Økonomiansvarlig
Epost: roar@korsbakken.no
Mobil: 901 01 543

 

Willy Haugly
Sjåfør Østlandet
Epost: willy@korsbakken.no
Mobil: 920 32 409

 

Marked

 

Lene Kroken
Markedskoordinator
Epost: lene@korsbakken.no
Mobil: 901 40 408

Salg

Lars Korsbakken - Salgssjef
epost: lars@korsbakken.no
mobil: 952 26 201

Jonas Askekjær - Prosjektsalg
Mobil: : 988 83 829
Epost: jonas@korsbakken.no

Helene Iversen
Sosiale medier/kundeansvarlig SMB
Epost: helene@korsbakken.no
Mobil: 412 97 866

Østlandet
Oslo, Akershus,Buskerud/Vestfold, Østfold, Agder, Hedmark, Oppland.

Tom Tørseth
Deler av Akershus, Vestfold/Buskerud og Agder
Epost: tom@korsbakken.no
Mobil: 904 18 181

Glenn Jørgensen
Oslo deler av Akershus, Hedmark/Oppland
Epost: glenn@korsbakken.no
Mobil: 977 49 329

David Nguyen
Epost: david@korsbakken.no
Mobil: 450 05 902

Thomas Ramnæs
Epost: thomas@korsbakken.no
Mobil: 926 66 136

Rogaland
Rogaland uten Haugesund

Glenn Jørgensen
Epost: glenn@korsbakken.no
Mobil: 977 49 329

Vestlandet
Hordaland, Sogn og Fjordane. Haugesund og Møre og Romsdal.

David Nguyen
Epost: david@korsbakken.no
Mobil: 450 05 902

Midt-Norge
Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag, More og Romsdal. Norland sør for Saltfjellet.

Thomas Ramnæs
Epost: thomas@korsbakken.no
Mobil: 926 66 136

Nord-Norge
Nordland nord for Saltfjellet, Troms og Finnmark.

Harald Johnsen
Epost: harald@korsbakken.no
Mobil: 975 73 056