Close
Søk
Søk
Filters
Filters

Våre medarbeidere

Ordre og service

Ring oss på telefon 22 35 27 60

Epost: firmapost@korsbakken.no Epost: ks@korsbakken.no


Tommy Henningsen

Serviceansvarlig og prosjektsalg


Øyvind Helseth

Kundebehandler og Retur


 
Bjørn Erik Berger

Kunde og ordrebehandler


Stian Tønnesen

Kunde og ordrebehandler

 

Logistikk og innkjøp

 


Øistein Eriksen

Logistikk og innkjøpssjef
oistein@korsbakken.no
T. 905 12 806


Amund Berg

Innkjøper
amund@korsbakken.no
T. 454 47 844

 

Administrasjon

Administrasjon
Telefon: 22 35 27 60
firmapost@korsbakken.no 

 

Arne Korsbakken

Daglig leder
arne@korsbakken.no
T. 920 17 664


Wenche Nilsen

Økonomiansvarlig
wenche@korsbakken.no
T. 924 29 240

 

Marked og salg

 


Ronny Eidahl

Marked- og salgssjef
ronny@korsbakken.no
T. 908 18 080 


Lene Kroken

Markedskoordinator
lene@korsbakken.no
T. 901 40 408


Christine Caspersen  

Digital markedskoordinator 
christine@korsbakken.no
T. 406 17 280

 

Selgere 


Tom Tørseth

 

Deler av Akershus, Vestfold/Buskerud og Agder

tom@korsbakken.no
T. 904 18 181


Lars Korsbakken

 

Oslo deler av Akershus, Hedmark/Oppland
Rogaland Hordaland, Sogn og Fjordane. Møre og Romsdal.
lars@korsbakken.no
T. 952 26 201


Thomas Ramnæs

 

Oslo, deler av Buskerud, Trøndelag,  Møre og Romsdal. Nordland sør for Saltfjellet.

thomas@korsbakken.no
T. 926 66 136


Harald Johnsen

 

 

Nord-Norge
Nordland nord for Saltfjellet, Troms og Finnmark.

harald@korsbakken.no
T. 975 73 056