Close
Søk
Søk
Filters
Filters

Våre medarbeidere

Ordre og service

Ring oss på telefon 22 35 27 60

Epost: firmapost@korsbakken.no Epost: ks@korsbakken.no

Tommy Henningsen

Serviceansvarlig og prosjektsalg

Øyvind Helseth

Kundebehandler og Retur

 
Bjørn Erik Berger

Kunde og ordrebehandler

Stian Tønnesen

Kunde og ordrebehandler

 

Logistikk og innkjøp

 

Øistein Eriksen

Logistikk og innkjøpssjef
Epost: oistein@korsbakken.no
Mobil: 905 12 806

Amund Berg

Innkjøper
Epost: amund@korsbakken.no
Mobil: 454 47 844

 

Administrasjon

Administrasjon
Telefon: 22 35 27 60
Epost: firmapost@korsbakken.no 

 

Arne Korsbakken - Daglig leder

 


Epost: arne@korsbakken.no
Mobil: 920 17 664

Wenche Nilsen - økonomiansvarlig


Epost: wenche@korsbakken.no
Mobil: 924 29 240

 

Marked og salg

 

Berit S Folden - marked- og salgssjef

epost: berit@korsbakken.no
mobil: 41471346 

Lene Kroken - markedskoordinator

Epost: lene@korsbakken.no
Mobil: 901 40 408

Christine Caspersen  markedskoordinator 

Epost: christine@korsbakken.no
Mobil: 406 17 280

 

Selgere - Østlandet og Rogaland
Oslo, Akershus,Buskerud/Vestfold, Østfold, Agder, Hedmark, Oppland, Rogaland uten Haugesund 

Tom Tørseth

 


Deler av Akershus, Vestfold/Buskerud og Agder
Epost: tom@korsbakken.no
Mobil: 904 18 181

Glenn Jørgensen


Oslo deler av Akershus, Hedmark/Oppland
Rogaland uten Haugesund
Epost: glenn@korsbakken.no
Mobil: 977 49 329

Thomas Ramnæs

 

Oslo, deler av Buskerud, Trøndelag
Epost: thomas@korsbakken.no
Mobil: 926 66 136

 

Selgere - Vestlandet/Midt-Norge/Nord-Norge

 

Harald Johnsen

 

 

Nord-Norge
Nordland nord for Saltfjellet, Troms og Finnmark.
Epost: harald@korsbakken.no
Mobil: 975 73 056

Lars Korsbakken


Vestlandet

Hordaland, Sogn og Fjordane. Haugesund og Møre og Romsdal.
epost: lars@korsbakken.no
mobil: 952 26 201

Thomas Ramnæs

 

Midt-Norge
Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag, Møre og Romsdal. Nordland sør for Saltfjellet.
Epost: thomas@korsbakken.no
Mobil: 926 66 136