Close
Søk
Søk
Filters
Filters

Våre medarbeidere

 
 
 

Ordre og service

Ring oss på telefon 22 35 27 60

Generelle henvendelser:

 firmapost@korsbakken.no 

Service og reservedeler: 

ks@korsbakken.no

Service kan også meldes inn direkte i skjema under support/service her på vår nettside.

Ordre kan bestilles direkte i vår netthandel. 

 
 
 
 
 

Tommy Henningsen

Serviceansvarlig og prosjektsalg

Øyvind Helseth

Kundebehandler og Retur

Bjørn Erik Berger

Kundebehandler og ordre

Stian Tønnessen

Kundebehandler og ordre

 
 
 
 
 

______________


Marked og salg

 

 
 

Ronny Eidahl

Salg- og markedssjef
ronny@korsbakken.no
T. 908 18 080

Lene S Kroken

Markedskonsulent
lene@korsbakken.no
T. 901 40 408

Christine Caspersen

Digital markedskonsulent 
christine@korsbakken.no
T. 406 17 280

Lars Korsbakken

Salg: Rogaland og Nysalg
lars@korsbakken.no
T. 952 26 201

 
 
 

 

Tom Tørseth

 Salg:
Deler av Akershus, Vestfold/Buskerud og Agder

tom@korsbakken.no
T. 904 18 181

Miriam Handeland

 

Salg:
Deler av Akershus, Hedmark/Oppland, Hordaland, Sogn og Fjordane. Møre og Romsdal
miriam@korsbakken.no
T 92039250

Henning Tveter

 

 

 

 Salg:
Østfold, Innlandet,Trøndelag,  Møre og Romsdal. Nordland sør for Saltfjellet.

henning@korsbakken.no
T. 482 12 970

Harald Johnsen

Salg:
Nord-Norge
Nordland nord for Saltfjellet, Troms og Finnmark.

harald@korsbakken.no
T. 975 73 056 

 
 
 
 
 
 

______________

Administrasjon, logistikk og innkjøp

 
 
 
 
 

Arne Korsbakken

Daglig leder/
Styreleder fra 1. oktober

arne@korsbakken.no
T: 920 17 664

Tommy Ringnes

Daglig leder fra 1. oktober
T.ringnes@korsbakken.no
T: 995 32 339


Wenche Nilsen

Økonomisjef
wenche@korsbakken.no
T: 924 29 240

 

 

 

Nina Fuglem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorisjef
nina@korsbakken.no
T: 478 40 384

Øistein Eriksen

Logistikk og innkjøpssjef
oistein@korsbakken.no
T: 905 12 806

Amund Berg

 Innkjøper
 amund@korsbakken.no
 T: 454 47 844