Close
Søk
Søk
Filters
Filters

Våre medarbeidere

Ordre og service

Ring oss på telefon 22 35 27 60

Generelle henvendelser: firmapost@korsbakken.no 
Service og reservedeler ks@korsbakken.no

Service kan også meldes inn direkte i skjema under support/service her på vår nettside.

Ordre kan bestilles direkte i vår netthandel. 

Tommy Henningsen

Serviceansvarlig og prosjektsalg

Øyvind Helseth

Kundebehandler og Retur

Bjørn Erik Berger

Kundebehandler og ordre

Stian Tønnessen

Kundebehandler og ordre

______________


Marked og salg

 

Ronny Eidahl

Salg- og markedssjef
ronny@korsbakken.no
T. 908 18 080 

Lene S Kroken

Markedskoordinator
lene@korsbakken.no
T. 901 40 408

Christine Caspersen

Digital markedskoordinator 
christine@korsbakken.no
T. 406 17 280

Tom Tørseth

Salg:
Deler av Akershus, Vestfold/Buskerud og Agder

tom@korsbakken.no
T. 904 18 181

Lars Korsbakken

Salg:
Oslo deler av Akershus, Hedmark/Oppland
Rogaland Hordaland, Sogn og Fjordane. Møre og Romsdal.
lars@korsbakken.no
T. 952 26 201

Thomas Ramnæs

Salg:
Oslo, Østfold, deler av Buskerud, Trøndelag,  Møre og Romsdal. Nordland sør for Saltfjellet.

thomas@korsbakken.no
T. 926 66 136

Harald Johnsen

Salg:
Nord-Norge
Nordland nord for Saltfjellet, Troms og Finnmark.

harald@korsbakken.no
T. 975 73 056 

______________

Administrasjon, logistikk og innkjøp

Arne Korsbakken

Daglig leder
arne@korsbakken.no
T: 920 17 664

Wenche Nilsen

Økonomiansvarlig
wenche@korsbakken.no
T: 924 29 420

Øistein Eriksen

Logistikk og innkjøpssjef
oistein@korsbakken.no
T: 905 12 806

Amund Berg

 Innkjøper
 amund@korsbakken.no
 T: 454 47 844